מיקוד עצמי

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון
מיקוד עצמי

לפני כחודשיים וחצי שכרתי את שרותיך במסגרת הכנה לראיונות עבודה וקורות חיים כחלק מתהליך חיפוש העבודה שלי. בתקופה הזו כבר הייתי לאחר קרוב לשנה בחיפוש עבודה ללא תוצאות, בתסכול עמוק, והרגשתי שנדרש שינוי דרמטי.

קיבלתי ממך הדרכה פרקטית, ממוקדת, שיטתית, מדויקת ומוכוונת לראיון עבודה, קיבלתי קורות חיים משופרים ומפתיעים ברעננות שלהם, והכל באופן רגיש, אישי ומקצועי. יצאתי שוב לדרך בתחושת בטחון ומצויד בכלים עוצמתיים. בשיחה ביננו, הערכת שתוך שלושה חודשים אתחיל עבודה חדשה.

מיותר לציין שנפגשתי לאורך השנה האחרונה, עם מספר יועצים וחברים, חלקם גם בתחום הכנה לראיון עבודה ומחלקם פשוט קיבלתי טיפים שונים. לכל אחד את התפיסה שלו אבל בתפיסה הוליסטית, ממוקדת ובעיקר יישומית מאד כמו שלך לא נתקלתי. 

ביום ראשון אני מתחיל לעבוד בחברה שמאד רציתי לעבוד אצלה, בתפקיד מרתק, וזאת, לאחר תהליך מיון מאד ארוך שכלל מספר רב של ראיונות ובכולם השתמשתי בכלים שקיבלתי ממך, להצלחה מרובה.

אני רוצה להודות לך מקרב לב על הליווי, הלימוד והחניכה ובעיקר על מבחן התוצאה.  בתוך תקופה לא פשוטה ומורכבת שמחתי לפגוש אדם מוכשר, רציני, ומחוייב כמוך שסייע לי בדיוק בזמן ובאופן שהייתי צריך.

יישר כח!! אשמח להמליץ בכל פה על הליווי שלך ששווה אלפי מונים יותר מעלותו הכספית

אנא הרגש חופשי להשתמש בהמלצתי זו

בתודה מקרב לב ובהערכה רבה

יניב