הכנה לראיון עבודה לבכירים

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

אומרים שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, למשפט הידוע הנ"ל יש לא מעט משקל בלחץ הרב, שמופעל על המועמד, כאשר הוא מגיע לראיון עבודה ראשוני.

הכנה לראיון עבודה לבכירים

שוק העבודה צפוף, על כך משרה יש עשרות מתחרים, יום ראיונות מהווה מסננת נוספת אל עבר איוש משרה נחשקת. כיצד מתברגים אל ראש הרשימה וזוכים בתפקיד הנכסף? באמצעות הכנה לראיון עבודה בכירים, באופן  מדוקדק ומקצועי, שיוביל לפסגה.   

הכנה לראיונות עבודה - היא צורך ממשי 

חיפוש עבודה יכול לארוך זמן רב, זמן זה כסף, וזמן רב, יוצר "חור" בקורות חיים, שלא משרת את אותך המועמד, בעיקר כאשר מדובר בתפקיד ניהולי.  הכנה לראיון עבודה בכירים, מקצרת את זמן חיפוש התפקיד. ממקדת אותך, מחברת אותך לאפיקים, שיניבו לך משרות איכותיות, ומעלה את הביטחון העצמי שלך. החוכמה היא לא רק למצוא משהו, אלא למצוא משרה, שמתאימה לך, ולארגון אליו תשתייך. 

כמו חזרות להצגת בכורה

הכנה לראיון עבודה כוללת סימולציות של כל מצבי הנורמה והקיצון, שאליהם יכול לקחת ראיון העבודה, תקבל השראה מהיכרות והבנה עם סיפורי הצלחה. חיפוש עבודה היא מהלך בודד, ליווי טלפוני ללא עלות נוספת, ימקד אותך ויסייע לך לשמור על התלם.

הערכה עצמית היא המפתח

מעמד של ראין עבודה למשרה נחשקת, יכול לערער גם את המנהיג של החבורה. אימון coaching ממוקד, שילמד אותך לשווק את עצמך נכון, להיות שחקן נשמה בארגון אליו אתה מועמד, לא רק שישפר את ההערכה שלך לגבי עצמך, אלא גם ילמד אותך הרבה יותר אודות עצמך, וימצב אותך גבוה בארגון אליו אתה מועמד לתפקיד.

אתה זה שקובע את הקצב

פגישה אישית עם supervisor בעל ותק של 25 שנה בעולם ההייטק, פתרונות מיידים לבעיות הקשורות לחיפוש, הבנה אמתית של נקודות ההצטיינות שלך, ומיקוד פנימי להכרת היכולת שלך, הבנת מודל קבוצות האבחון, וכיצד לעבור את שלב המיון בדרך לתפקיד הבכיר. 

מנהיג מזהים מרחוק

בתפקידי הנהלה מחפשים אנשים שיכולים להוביל את הצוות לשינויים מאתגרים. הכנה לראיון עבודה לבכירים, תדגיש את המנהיגות שבך, את היוזמה שבך, האסרטיביות והאנושיות. 

מנהל טוב, יודע לווסת משימות, ולהפיק את המקסימום מהצוות שלו, וזאת תוך כדי שמירה על איכות העבודה, ואווירה נעימה במשרד. את כל הטיפים הנדרשים לשדר את הרושם הנכון, שאתה שווה את הכסף, שמשלמים שלך, תקבל רק כאן. 

דגשים לקורות חיים

התפקיד הניהולי לוקח אותך להתבונן על המחלקה או הצוות שלך מעין הציפור, לכן שפת קורות החיים תהיה ב"מאקרו", הדגשת המעוף, יצירת האסטרטגיה, השגת יעדים כמותיים ואיכותיים, התייחסות לניהול תקציב וניהול משאבי אנוש, הם צריכים להעיד איזה סוג מנהל אתה, היוזם? התפעולי? הכריזמטי? 

בהכנה לראיון עבודה בכירים, אתה לומד על סגנון הניהול שלך, אתה לומד לבדל את עצמך בשוק.