קורות חיים שמחזירים אותך למקצוע

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

קורות חיים שמחזירים למקצוע

לגדי,

אין לי מילים להודות לך על הזמן, המקצועיות, הסבלנות, והעצות שנתת לי והאדם הנפלא שאתה והתרומה הגדולה שלך לשינוי שחל בחיי ולאפשרויות שנפתחו בפניי ועוד.....

חיפשתי בסך הכול מישהו או חברה שתשכתב לי את קורות החיים. מצאתי את המכון שלך ואתה כבר בשיחה הראשונית נתת לי רושם של מקצוען.

בראיון הטלפוני שקיימנו הבנתי מהשאלות שלך והתשובות המגומגמות שלי שאני זקוק ליותר משכתוב קורות חיים אלא גם להכוונה ויעוץ. למרות שהייתי מובטל וללא הכנסה, הגעתי למשרד שלך והתחלנו לעבוד.

אני רוצה להסביר לכל מי שקורא את המכתב שגדי הוא אדם מדהים הכסף ששילמתי למכון ישראלי נתן את תרומתו וייתן לכל החיים בריבית דריבית. שתי פגישות של שעתיים כל אחת נתנו לי את הכוח, את העצמה לספר את הסיפור שלי בצורה מעניינת ובהתלהבות.

חיפשתי עבודה כבודק תוכנה בדיוק חודש וקיבלתי שתי הצעות מהחברות הכי גדולות בשוק. חתמתי חוזה באחת מהן. חתמתי חוזה בחברה שלא האמנתי שיש לי סיכוי להתקבל לעבודה אצלם. ללא העבודה עם גדי לא הייתי מצליח להתקבל לחברה או יותר נכון לא הייתי רואה את האפשרות הזו.

כיום אני ממשיך לעבוד עם מכון ישראלי כדי שאוכל להיות מוביל בחברה שאני עובד בה. גדי ממשיך וימשיך ללוות אותי בהמשך הדרך.

גדי זה לא נדוש אני חייב להגיד לכתוב לצעוק תודה רבה לך שתהיה לך שנה טובה מופלאה עם המון עזרה להרבה אנשים אתה קודם כל בן אדם ואחר כך מקצוען אמיתי בתחום שלך. 

אני מבקש מכל מי שמתלבט ויש לו שאלות שיתקשר אלי. אני לא עושה זאת בשביל מכון ישראלי או גדי אלא בשבילך מחפש העבודה .
אסף