כתיבת קורות חיים לצורך רילוקישיין ועבודה בחו"ל

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

כתיבה של קורות חיים זו בדרך כלל משימה לא פשוטה בעבור אנשים רבים.

ניתן להחשיב את המשימה הזו ככזו שגורמת לנו להתחבטויות רבות במיוחד. אין ספק שאם אנחנו רוצים להבטיח ככל שניתן את הסיכויים שלנו להתקבל לעבודה כזו או אחרת, ובמיוחד עבודה בחו"ל, עלינו לוודא שקורות החיים שלנו יציגו את היתרונות שלנו באופן הטוב ביותר, כאשר לצד זאת הם יצמצמו את החסרונות שלנו בצורה חכמה ובאופן כזה שלא מציג אותנו באור שלילי.

אז כדי שגם לכם יהיה קל יותר לכתוב את קורות החיים שלכם, במאמר הבא נמנה את הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר אתם כותבים לעצמכם קורות חיים. אנו בטוחים שאם תיישמו את הטיפים שנעניק לכם במהלך המאמר, הסיכויים שלכם להתקבל לתפקיד בכיר שכולל רילוקיישן למדינה זרה יעלו פלאים. הרי רבים מאיתנו יעשו הכל להתקבל לעבודה בחו"ל שתעניק להם את התנאים שהם תמיד חלמו עליהם.

  • שפות זרות – כל שפה נוספת שאתם יודעים עשויה להעניק לכם יתרון על פני המתמודדים שלכם על המשרה הפוטנציאלית. במידה ואתם יודעים מספר שפות זרות, הקפידו לציין זאת ולהדגיש את היתרונות שלכם.
  • ניסיון תעסוקתי – חשוב להדגיש את הניסיון התעסוקתי שלכם. אנו ממליצים להרחיב על משרות טובות שהיו לכם בעבר ולצמצם כמה שניתן במידע על משרות שפחות מחמיאות לכם בסופו של דבר. בשביל להתקבל לעבודה בחו"ל צריך לכתוב קורות חיים שימשכו את הקורא אותם.
  • אופי חיובי – כדאי להדגיש בקורות החיים שלכם את כל הצדדים החיוביים באופי שלכם אשר יהיו רלוונטיים לעבודה. חריצות מתקבלת בברכה אצל כל מעסיק, כאשר לצד זאת גם יושרה ונימוס נחשבות חשובות מיוחד בעבור רוב המעסיקים היום. אל תהססו להבליט את מה שטוב בכם, רק עשו זאת בדרך מנומסת ולא יהירה, אין צורך להרחיב יותר מידי אודות האופי האישי שלכם בקורות החיים. הקדישו לכך פסקה קצרה לכל היותר.
  • כישורים נוספים – אם אתם כאלה אשר ניחנים במגוון רחב של תחביבים אשר דורשים תשומת לב רבה, דעו לכם שבמקרים רבים יהיה כדאי להזכיר זאת. כך למשל שאם אם מתעסקים בזמנכם הפנוי בתכנות אתרים, הדבר יכול להועיל לחברה לה אתם מועמדים בעצם זה שהיא מבינה עם איזה סוג אדם יש לה עסק. כך היא תוכל לקבל החלטות יותר מושכלות בעצם.
  • שגיאות כתיב – שימו לב שקורות החיים שלכם אינם מכילים שגיאות כלשהן. שגיאות כתיב עלולות לגרום למעסיק לפסול אתכם מראש ולא לזמן אתכם לראיון איתו. אם אינכם בטוחים בנכונות הטקסט, תמיד תוכלו לפנות למכר אשר בקיא בעניין או לשלם סכום סמלי לעורך לשוני.

מתקשים עם כתיבת קורות חיים באנגלית? יש לנו פתרון עבורכם, מהרו ליצור קשר באתר ולקבל ייעוץ 

 

כתיבת קורות חיים לצורך רילוקישיין