קורות חיים לגרפיקאי

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

תחום הגרפיקה הוא תחום ייחודי, מעבר לידע הטכני בתפעול תוכנות גרפיות, מעסיקים רבים מצפים מגרפיקאי לנשום ולחיות עיצוב גם בחיי היום יום.

קורות החיים הנשלחים למשרות של עיצוב גרפי יכולים להיות על פי תבנית קבועה של כתב שחור על דף לבן בפונט רגיל, או להוות כרטיס ביקור לראייה יצירתית וליכולות גרפיות. על מנת לבלוט היטב בשוק התחרותי בתחום מומלץ להוסיף מעט פלפל לקורות החיים שלכם ולנצל את השניות הבודדות שהמעסיק מתבונן בדף, על מנת להציג בפניו מה אתם יודעים לעשות. אז איך עושים את זה נכון?

נסו להבדל מאחרים

השתמשו בכל הכלים הגרפיים שאתם מכירים על מנת לבדל את קורות החיים מאחרים. אם בעבר מעסיקים קבלו את קורות החיים שלכם בפקס, והייתם מוגבלים מבחינת רזולוציה וצבע, היום מרבית המעסיקים קוראים את קורות החיים שלכם על מסך המחשב. תוכלו לתת אשליה של תלת ממד, לחקות עיצוב גרפי של מודעת פרסום ולהשתמש בקומפוזיציות שונות. גם שימוש בתמונה שלכם בצורה יצירתית כחלק מקורות החיים, או הוספת עיצוב דוגמת כרטיס ביקור יצירתי יכולה לעזור.

התאימו את עיצוב קורות החיים למשרה

חשוב להדגיש את היכולות הגרפיות שלכם המיועדות למשרה הספציפית. אם מדובר במשרות עיצוב לדפוס הדגישו את היכולות שלכם בתחום, ואם דווקא המשרה מיועדת לעיצוב אתרי אינטרנט תוכלו לעצב את קורות החיים שלכם בהתאם. נסו לבחון את העיצובים השונים הנמצאים בתיק העבודות באתר האינטרנט של החברה אליה אתם מנסים להתקבל, והשתמשו בסגנון המועדף עליהם - אם מדובר בסגנון נקי, מצועצע, קלאסי או דווקא מודרני וחדשני.

בנו תיק עבודות און ליין

בנוסף לקורות החיים מומלץ לבנות תיק עבודות און ליין ולהוסיף קישור אליו על גבי קורות החיים. אם אנכם יודעים לבנות אתר אינטרנט תוכלו להסתייע בחבר או במגוון רחב של פלטפורמות חינמיות המאפשרות לכם לבנות אתרים ללא כל ידע בתכנות. עוד אין לכם ניסיון מעשי בחברה בתחום? גם אם מדובר בקורות חיים לסטודנט לגרפיקה ועיצוב, אפשר להשתמש בתיק העבודות שנבנה במהלך הקורס, או בעיצובים נבחרים שעשיתם חברים ובני משפחה.

שימוש במספר שפות

נסכם בטיפ חשוב אחרון. אם אתם מגישים קורות חיים למשרות בחברות רב לאומיות כדאי לשקול הוספה של עותק נוסף בשפה האנגלית. אם אינכם שולטים בשפה תוכלו למסור את קורות החיים לתרגום בחברה מקצועית. קורות חיים באנגלית יכולים להגדיר את הסיכוי שלכם להתקבל למשרה נחשקת ולפתוח דלת בעתיד גם למשרות מעבר לים. בהצלחה!

קורות חיים לגרפיקאי