קורות חיים בכירים

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

איך כותבים קורות חיים לבכירים?

המטרות עיקריות: לסקרן את הקורא אודותינו ולהוכיח התאמה מלאה לתפקיד בפחות מ- 20 שניות.

  • איך להצליח להעביר מסר ברור ובולט "אני מנהל! ששווה לגייס אותו!!"
  • איך לזקק שנים של ניסיון, כישורים ויכולות תעסוקתיות על פני עמוד אחד, 
  • איך לגרום לקורות החיים שלנו להתבלט הדרך המהירה לראיון עבודה מוצלח.

כאשר אתם כותבים קורות חיים לבכירים, אתם חייבים לגרום לאדם הקורא את המסמך להבין בין רגע את היכולות שלכם ואת הפוטנציאל העצום שלכם, קורות חיים הם למעשה המסמך שיקבע את עתידנו באותה החברה- האם יזמינו אותנו לראיון.

הבעיה העיקרית בכתיבת קורות חיים למנהל בכיר מתחילה בתרגום ההצלחות שלנו - קשה מאוד להעביר על הכתב את כל הידע שלנו, את המוטיבציה שלנו ואת הרצון שלנו להצליח במשרה המיוחלת.

קורות חיים והכנה לראיונות עבודה הפכו בשנים האחרונות לתורה שלמה, תוכלו לקרוא טיפים של עשה ואל תעשה, איך כותבים קו"ח לבכירים ואיך כותבים קורות חיים סטודנטים ואקדמאיים. שימו לב, התוכנות ה"חדישות" יוצרות קבצים דומים מאוד, כך שמראיינים נאלצים למפות קורות חיים בצורה שונה. בשל כך לשוב מאוד שקורות החיים יהיו מקוריים ויענו על כל דרישות המשרה.

קורות חיים בכירים התאמה מלאה למשרה

זכרו, מעסיקים המפרסמים מודעות דרושים מחפשים את המועמד שעונה על כל הדרישות שהם פרסמו, אם נתקלתם במודעת דרושים שיכולה להתאים לכם, אל תחסכו להכין קובץ נוסף המתאים במיוחד למשרה הנוכחית. מהרו להזמין בחברת מכון ישראלי קורות חיים מנהל בכיר. 

קורות חיים בכירים ניסיון תעסוקתי

רבים מהבכירים שפונים אלינו מתלבטים אילו תפקידים לציין בקובץ קורות חיים, התושבה לכך היא פשוטה מאוד- כל תפקיד שיכול לתמוך ביכולות ובכישורים המתאימים למשרה המוצעת. אם נתחיל לעלות על הכתב את הניסיון התעסוקתי שלנו משכבר, אנו ניצור קובץ חסר רלוונטיות שאינו עונה על הדרישות.

אמנם כתיבת קורות חיים למנהל בכיר מתאפיינת בפירוט רב לעומת הדרג הנמוך יותר, אך עדיין בכדי לא להתיש את הקורא עלינו להיות רלוונטיים וממוקדים, תוכלו לציין הצלחות, מספרים (כמו גידול ברווחים) ופרויקטים שהובילו להצלחה בצורה תמציתית.

זהירות - קורות חיים למנהל

קורות החיים למשרות בכירות חייבים לייצג בצורה ברורה את כושר המנהיגות ואת היוזמה שלנו, סיבה נוספת המשפיעה על קבצים דומים של מועמדים המציגים במפורש: ראיה מערכתית רחבה, כריזמטיות, מילים אלו כבר מייצרות אנטגוניזם.

אם עוד לא הספקת לכתוב את קורות חיים מקוריים שיעזרו לכם בקלות להיקרא לראיון עבודה, אל תפספסו את ההצעה המיוחדת של המכון הישראלי המעניקה בדיקת קורות חיים בחינם עכשיו זה הזמן לשלוח את מסמך קורות חיים לבדיקה המומחים שלנו, כמו כן אנחנו מציעים הכנה לראיון עבודה לבכירים - לפרטים נוספים צרו קשר.מיד תוכלו לעבור על כמה עובדות, טיפים והצעות לכתיבת קורות חיים לתפקיד ניהולי בכיר:

קורות חיים למנהלים בכירים

קורות חיים בכלל ולמנהלים בכירים בפרט צריכים להיות מיוחדים וייחודיים עד כמה שאפשר. כן, זה אפשרי! ניתן לייצר מסמך קורות חיים ייחודי המתאים לאדם עצמו. כדי לבדל את עצמך מאחרים, אם הנך רואה את עצמך כמנהל בכיר, עליך ליצור את הרושם הראשוני החיובי, האמיתי והמרשים ביותר בשניות הראשונות.
אתה מעריך את עצמך מיליון $?, תראה מיליון $.

מה זה קורות חיים של בכירים?

  • קורות חיים לבכירים חייבים להיות שונים מקורות חיים של עובדים או מנהלים בדרג ניהולי זוטר או ניהול ביניים.
  • קורות חיים לבכירים צריכים להיות עם התייחסות ליכולת המנהל הבכיר לראות רחוק קדימה, לבנות אסטרטגיה, להמיר אסטרטגיה למטרות וליעדים.
  • קורות חיים למנהלים בכירים צריכים להכיל יותר מקרו ופחות מיקרו.
  • קורות חיים של מנהלים בכירים צריכים לשקף היקפי פעילות בכסף ובמספר עובדים.
  • קורות חיים של מנהלים בכירים צריכים להעביר מסר, מהו סגנון הניהול של המנהל, חברתי, משימתי, יוזם, מקים, מנהל תפעול/שוטף, מוביל שינויים, בעל קשרים חברתיים/עסקיים וכו'.

מנהל בכיר, שלח קורות חיים לבדיקה ללא תשלום, תקבל הערכה מקצועית למסמך קורות החיים הקיים שלך. העולם בו אנו חיים כיום, עולם של התמחויות, לכל נושא תמצא את המומחה לו. 

מה אמור להיות כתוב בקורות חיים של בכירים?

מנהלים בכירים נמצאים בקצה העליון של הפירמידה בארגון. כשמנהלים בכירים מחפשים את המשרה הבאה שלהם, המאבק בקצה הפירמידה קשה, צפוף יותר מאשר בבסיס הפירמידה.  ככל שיותר צפוף, כדאי יותר לעשות רושם ראשוני הכי טוב שיכול להיות. 

הדרך לעשות רושם ראשוני מהיר וחיובי, לערוך מסמך קורות חיים לבכירים בכתיבה מקצועית שיווקית. כתיבה מקצועית שיווקית יכולה להיעשות רק ע"י מראיין מקצועי שיש לו רקע וניסיון ניהולי, שאימן מנהלים אחרים בחייו המקצועיים, שיודע לשאול את השאלות הנכונות כדי לבנות מסמך שהולם מנהל בכיר. 

כתיבה מקצועית שיווקית אינה כתיבה טכנית! כתיבה מקצועית שיווקית יכולה להתבצע רק ע"י מומחה לכתיבת קורות חיים בכתיבה מקצועית שיווקית.מסמך נוסף המומלץ מאוד למנהלים בכירים, מכתב מקדים לקורות חיים.תפקיד המכתב המקדים לעשות את החיבור בין דרישות המשרה לבין התוכן במסמך קורות חיים. 

מנהל בכיר, רוצה ליהנות מעצמך/מתהליך כתיבת קורות חיים? צור קשר ותיווכח בעצמך... 

למה יש הבדל בין קורות חיים למנהלים לעובדים רגילים? קורות חיים של מנהלים בכירים צריכים להיראות שונים בחזות המסמך, בחמש שניות הראשונות בהן מתבוננים במסמך. בדרך כלל קורות חיים של מנהלים בכירים, מנהלים ועובדים נכתבים באותו פורמט, התוצאה נראית בהתאם וכך גם הכנה לראיון עבודה לתפקיד ניהולי - לראיון עבודה עבור מנהל בכיר יש להתכונן בצורה שונה. 

קורות חיים של עובדים מתמקדים יותר בפרטי העשייה המקצועית באותו התחום שבו מועסק העובד. קורות חיים של מנהלים בכירים צריכים להעביר מסר של קבלת החלטות והנעת עובדים בעוד שקורות חיים של עובדים צריכים להעביר מסר של Hands On. קורות חיים של מנהלים בכירים צריכים להדגיש שוני בין מצב ישן למצב חדש. מנהל בכיר, יהיה לך מסמך בלתי ניתן לשכפול/העתקה. המסמך מותאם לך אישית. המסמך נכתב בהתאמה אישית מלאה, נכון הדבר גם לגבי קורות חיים באנגלית.

מנהל בכיר, קורות חיים מיוחדים לבכירים יכול לכתוב לך רק מי שמבין שפה של מנהלים, מי שיש לו ניסיון עשיר! בתחומי הניהול, ייעוץ ארגוני וכשרון לכתיבה יצירתית. אנחנו במכון ישראלי, נספק לך הכנה לראיון עבודה לבכירים, אז למי אתם מחכים? צרו קשר כבר היום! 

רק מי שיש לו את הכלים להעניק לך אחריות בלעדית על העבודה. אני, גדי ישראלי, בניתי (לפני כ-12 שנה) מודל עסקי לכתיבת קורות חיים בכתיבה מקצועית שיווקית, מודל שהפך להיות מודל לחיקוי, אז למה אתה מחכה ? מהר להרשם כבר עכשיו להכנה לראיון עבודה לבכירים.

  • קורות חיים לבכירים