קורות חיים לסטודנט

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

קורות חיים לסטודנט אמורים להפתח כמו כל פורמט קורות חיים רגיל: פרטי הקשר של הסטודנט ויש להוסיף מידע כללי שמתאר בקצרה את תכונות האופי של הסטונט, תכונות נרכשות מקצועית כמו יכולות משא ומתן גבוהות וכדומה.

קורות חיים לסטודנט

תקופת הלימודים היא הזדמנות פז ראשונית לדריסת רגל במקצוע אליו אתה עובר הכשרה. בתור סטודנט אתה נדרש למצוא משרה המאפשרת לך גמישות בשעות העבודה ויכולת לשלב בין עבודה ללימודים.

כיצד למצוא משרה איכותית, שתוציא אותך ממעגל עבודות נותני השירות ותהווה עבורך את דריסת הרגל הראשונה בעולם המקצועי אליו אתה משתייך? על כך במאמר הבא.

עקב אכילס, כאשר אתה סטודנט  

כאשר אתה סטודנט, אתה מתקשה להתייחס לשעות עבודה רבות, בוודאי, שמשרה מלאה, לא עומדת על הפרק. אבל מעבר לכך, אין לך את הניסיון הנדרש כדי לבצע את דרישת הרגל הראשונית בתחום שלך. כסטודנט, ראוי ונחוץ שתשאף להשתלב בתחום הלימודים שלך, על מנת להגדיל את סיכוייך להשתלב בעבודה, אשר תהיה תואמת לו בסיום ההכשרה. 

קורות חיים לסטודנט - כיצד להתגבר על היעדר ניסיון?

קובץ הקו"ח צריכים להכיל את היכולות שלך ולטשטש את היעדר הניסיון שלך. יכולת ארגון, ירידה לפרטים, יכולת עבודה בצוות, יכולת למידה מהירה וכדומה. כל אלה ועוד רבים, שיש לאתר מולך ולשלב בקורות החיים שלך, יהיו עבורך נקודות זכות בדרך להשתלבות במשרה ראשונית בתחום אותו אתה לומד. 

הדגשת פרויקטים, שנעשו במסגרת הלימודים

הלימודים שלך יכולים להוות עבורך את תיק העבודות הראשון שלך. ישנן משרות שבהן תיק העבודות הוא הפרמטר המרכזי, שבו יבחן המועמד לעבודה, זאת לאחר שהגיש את קורות החיים לסטודנט שלו. צור רשימה של פרויקטים מקצועיים ואם תוכל להגיש להציג או לדבר עליהם במהלך הראיון עבודה, כבר הגדלת את סיכוייך לזכות במשרה הנחשקת.

ביטחון עצמי, נחישות והערכה עצמית

למעסיק חשוב להעסיק אותך, הוא משלם לך בתמורה לכישורים ולזמן שלך. אם לא היה זה משתלם בעבורו והוא לא היה מפיק מכך רווח, המשרה לא הייתה מוצעת מלכתחילה. כאשר אתה מגיע לראיון עבודה מנקודת מוצא, שהמעסיק צריך אותך והוא מפיק תועלת ממך, אתה נהנה מביטחון אישי גבוה יותר ומנקודת התחלה שמשרתת אותך. 

כל ניסיון עסקי - הוא חשוב

נקודת חולשה נוספת, כאשר מדובר בקורות חיים לסטודנט, היא שהם נראים "ריקים". הניסיון דל, בדרך כלל מסתכם בשירות צבאי ובהישגים בתיכון, נקודות חשובות, לכשעצמן, אבל ללא ייחוס עסקי גבוה. גם עבודות שירות שביצעת בעבר, עשויות לשרת אותך, הדגשת ההישגים, הנקודות, שבהן היית צריך לקבל החלטות, ירידה לפרטים, ועוד, יכולים להישזר כחוט השני בקורות החיים שלך, וליצור את הרושם הנכון.

תמציתיות ומיקוד, שימוש בשפה המקצועית 

אם קו"ח שלך לא יכילו חלק ממילות המפתח במודעה, הגדרות מקצועיות מהתחום וגישה מקצועית ועניינית, הם לא יעברו את סף הסינון הראשוני, שלרוב לא מתבצע על ידי עין אנושית, אלא על ידי מחשב. "מריחות" לא יסייעו, במקרה זה, להיראות "רציניים", אלא הגשה עניינית שלך ושל סט התכונות והיכולות שלך, תקרב אותך אל היעד באלפי מונים. כסטודנט אתה זכאי לתעריף מוזל בכתיבת קורות חיים מקצועיים - שעובדים בשבילך!