איך לנצח בראיון עבודה?

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

איך לנצח בראיון עבודה?

ראיון עבודה הוא תהליך מיוחד, כמו משחק חשיבה!

נכנסת לראיון, שמור על הקשבה!

אל תכנס לדברי המראיין. כשהמראיין מדבר הוא נותן לך אינפורמציה. אינפורמציה זה כוח, יכול להיות שתוכל לעשות שימוש במהלך הראיון באינפורמציה שקיבלת. כשהמראיין מדבר, הוא מוכר לך את התפקיד. מכירים את הפתגם? "צדיקים, מלאכתם נעשית בידי אחרים".

המראיין אינו הפסיכולוג שלך

המראיין אינו הפסיכולוג שלך, אל תגיד דברים שיושבים לך בבטן ויכולים להזיק לך. גם את החששות שלך תשאיר מאחור. מה שאתה המרואיין משדר, המראיין קולט. שדר מסרים חיוביים ואופטימיים.

לשאול שאלות

התייחס לראיון עבודה כהצגה הכי טובה בעיר, הצגה שבה אתה השחקן הראשי, או כתהליך מכירה/עסקה טובה כשהתוצאה מהתהליך היא WIN WIN. כדי להגיע לתוצאה WIN WIN עליך לשאול שאלות במהלך הראיון עבודה, כי מכירה טובה היא מכירה שאיש המכירות שואל את הלקוח הרבה שאלות.

עדות בבית משפט


אל תיתן לראיון עבודה להיות כמו עדות בבית משפט (הם שואלים - הוא עונה), הפוך את הראיון לדיאלוג, לשיחה חופשית וקולחת. שפת הגוף, היא שפה בלתי מילולית. הקפד לשמור על נחישות ונינוחות, לא שתלטנות! השאלה המהותית הראשונה שעולה בראיון עבודה, "ספר על עצמך" ואין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני חיובי, לכן השאלה הזאת היא שעושה את הראיון לטוב או לא טוב.

השתמש בארבעת המוטיבים כדי לבנות סיפור על עצמך. תאר בצורה חיובית את המעברים ממקום עבודה אחד לאחר. תאר מה הייתה התרומה האישית שלך. זכור! בראיון עבודה אתה מציג שטר לפירעון. תהיה אתה! התקבלת לעבודה, אתה צריך לפרוע את השטר, כדאי שיהיה לו כיסוי.

איך לנצח בראיון עבודה?