כיצד להפיץ את קורות החיים שלי

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

אנשים רבים מחפשים אחר העבודה הנחשקת שחלמו עליה במשך כל חייהם.

העבודה בה יקבלו שכר גבוה לצד תנאי העסקה הוגנים ונוחים למדי, ביחד עם חיי חברה טובים ואנשים שכיף לעבוד איתם. אין ספק שמדובר פה בלא מעט דרישות שאנשים רבים נוטים להעלות, אך דעו לכם שכיום הכל אפשרי. אם רק תחפשו מספיק את העבודה שהכי מתאימה לכם, אנו בטוחים שתוכלו למצוא את העבודה הזו שתמיד חלמתם עליה. בכדי להקל עליכם ופשוט לגרום לכם להנות ככל שניתן מתהליך חיפוש עבודה אפקטיבי, אנו ממליצים לכם לעקוב אחר הטיפים והמידע שיוצג במאמר הבא.

באיזה אתרים כדאי לכם להפיץ את קורות החיים? 

מספר האתרים ברשת בהם ניתן לפרסם קורות חיים גדול כמספר הפטריות אחרי הגשם. ישנם אנשים אשר בוחרים לשלוח את קורות החיים שלהם לכל האתרים הקיימים ברשת. אמנם האסטרגיה הזו לרוב אינה חכמה במיוחד, וזאת בשל העובדה שישנם לא מעט אתרים שאינם פעילים. אך יש לכך שתי אסטרטגיות וצורות מחשבה.

ישנם אנשים שחושבים שכדאי פשוט לשלוח לכל אתרים, כאשר זאת מתוך הנחה שמה כבר יש להפסיד הרי? אך צורת החשיבה השנייה אומרת שחבל על הזמן שלנו. אם תשלחו את קורות החיים שלכם גם לאתרים לא פעילים, אתם עלולים להפסיד זמן יקר שהיה עשוי להיות מושקע בחיפוש יותר אפקטיבי אחר העבודה הבאה שלכם. בכל אופן, אנו ממליצים לכם לפרסם את קורות החיים שלכם אך ורק באתרים הפופולאריים ביותר ברשת, לחכות זמן מה ופשוט לראות לאן הרוח נושבת.

חברות מיקור חוץ

אם תרצו לנסות קריירה מעניינת ומיוחדת, אזי האופציה של עבודה כספקים של חברות שעובדות בשיטת מיקור חוץ עשויה לדבר אליכן. מדובר בעצם בחברות שמעדיפות לעבוד עם פרילנסרים באופן חיצוני, כלומר על ידי כך שהפרילנסרים הם עצמאיים, הם בדרך כלל מקבלים תנאים שונים לחלוטין משל השכירים. כך שאם אתם רוצים לעבוד כפרילנסרים ביחד עם חברות מיקור חוץ, אין ספק שכדאי לכם לנסות את הרעיון הזה.

להפיץ קורות חיים אצל חברות כוח אדם

אנשים רבים מתלבטים ותוהים האם כדאי להם להפיץ את קורות החיים שלהם בחברות כוח האדם או שעליהם לפנות באופן ישיר למחלקת משאבי אנוש בחברות הגדולות. מבחינתנו התשובה לכך היא פשוטה. לכו על שני הכיוונים. אם אתם רוצים מצד אחד להגדיל את הסיכויים שלכם לעבוד בחברת החלומות שלכם, אך מצד שני להישאר עם סיכויים ריאליים למצוא עבודה כמובן, אז עדיף שפשוט תשלבו בין כלל האופציות שעומדות בפניכם. בין אם מדובר בפנייה ישירה למחלקת כוח האדם של החברה הגדולה, בין אם מדובר בפנייה לחברת כוח אדם, ובין אם מדובר בעבודה בשיטה של חברות מיקור חוץ, פשוט תלכו על הכל.

כיצד להפיץ את קורות החיים שלי