הספר: להיות שווה יותר

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

הספר: להיות שווה - הרבה יותר!

ניתן להשיג בחנויות המובחרות או בקניה ישירה אצל המחבר - לחצו כאן לקריאת שני פרקים בחינם

המדריך שינחה אותך איך לעבור ראיון עבודה כך שהמראיין ירצה אותך, מייד בתחילת הראיון וכיצד להיות מוכן לענות על כל שאלה בראיון הכי טוב שאפשר.


המדריך מבוסס על מודל 'מצוינות אישית בסביבה ארגונית', מודל שפותח ע"י גדי ישראלי, מומחה לכתיבה מקצועית שיווקית של קורות חיים והכנה לראיונות עבודה לבכירים. המדריך מכניס את הקורא לראש של חיה ארגונית מצטיינת, מדגיש את הערך העצמי של המועמד, המנהל/העובד. כשהערך העצמי גבוה, התמורה מגיעה בצורה מפתיעה ומהירה...

קדימון לספר "להיות שווה – הרבה יותר!", מאת גדי ישראלי

ההתפתחות המקצועית של אדם במהלך חייו היא לא רק מרכיב זהות מרכזי, אלא גם גורם חשוב היוצר תחושות של הצלחה והשגיות. תחושות המשפיעות על איכות החיים שלו ושל הסובבים אותו.

אך התפתחות זו אינה תלויה מטבע הדברים, רק ביכולות ובכישורים של האדם עצמו. הסביבה הארגונית היא מערכת אנושית מורכבת שיש בה רבדים שונים ומגוונים, רבים מהם סמויים מהעין.

לא די בכך שאדם יהיה מוכשר ומקצועי, עליו לדעת גם לסלול בתבונה את דרכו בסבך הנתיבים הארגוניים. כמו בעולם השיווק: לא ניתן להסתפק בכך שמוצר הוא מוצר טוב ואיכותי, יש לדעת גם כיצד להציג אותו לראווה. אחרת לא ירצו לרכוש אותו, או שיבקשו לשלם עבורו סכום הנמוך מערכו האמיתי.

בהשלכה לעולם הקריירה

לא ניתן להסתפק בכך שמועמד לעבודה הוא מועמד טוב ואיכותי, עליו לדעת גם כיצד להציג לראווה את איכויותיו. אחרת לא ירצו לגייס אותו לעבודה, או שיציעו לו תגמולים (כמו כסף או מעמד) הנמוכים ממה שהוא באמת ראוי לו. לכן חשוב מאד שאדם יידע כיצד לשווק את עצמו בעולם הארגוני; הן בשלב הראשון, כמועמד לעבודה; והן בשלב השני, כעובד וכמנהל המבקש להתפתח ולהתקדם בארגון.

חשיבותה של משימה זו הולכת וגוברת בשנים האחרונות. שוק העבודה חווה שינויים משמעותיים בעשרים השנים האחרונות. הגלובליזציה, ההתפתחות הטכנולוגית ושינוי מערכות יחסי העבודה הפכו את שוק העבודה לדינמי ותחרותי מאד. בסביבה כזו קשה יותר לשרוד וקשה יותר להצליח.

מודל עיסקי

כמומחה המוביל אנשים להצלחה בשוק העבודה, פיתחתי מודל ייחודי המכשיר אנשים להתמודדות עם סביבה סוערת זו. המודל "מצוינות אישית בסביבה ארגונית" מאפשר להם להציג בתבונה את יכולותיהם ואת כישוריהם, ולהבליט אותם בסביבה הארגונית. כך יוכלו לזכות בהכרה, בתגמול ובהערכה להם הם ראויים.

הספר "להיות שווה - הרבה יותר!" מציג את עיקרי המודל דרך תהליך האימון של מנהל, אחד מלקוחותיי, שיישם אותו בהצלחה. הסיפור שזור תובנות ודוגמאות המקלות על הקוראים להפנים את עיקרי השיטה ולהחיל אותה על המקרה הפרטי שלהם.

ניתן להשיג בחנויות המובחרות או בקניה ישירה אצל המחבר

בהצלחה!
גדי ישראלי