ייעוץ לראיונות עבודה

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

הדרך למשרה הבאה שלך, עוברת דרך ראיונות עבודה, לעיתים יותר מאחד בארגון אליו אתה מתעתד להשתייך?

יום העבודה תופס כשליש מהיממה והגעה למקום העבודה היא בחירה. הכנה לראיונות עבודה מסייעת לך לא רק לשפר את הסיכויים שלך להתקבל לעבודה, אלא יותר מכך, לברר מול עצמך, האם העבודה הזאת נכונה לך. מה כולל ייעוץ לראיונות עבודה? על כך במאמר הבא.

ייעוץ לראיונות עבודה

סט היכולות שלך שווה הרבה כסף למעסיק 

כולנו צריכים עבודה כדי להתפרנס ולקיים אורח חיים מכובד. פעמים רבות, מועמדים לעבודה שוכחים, שאם למעסיק לא היה משתלם לפתוח את המשרה, הוא לא היה פותח אותה מלכתחילה, ולמה הכוונה משתלם? כשמועמד מגיע לראיון עבודה, הוא מוכר את סט הכישורים ואת הזמן שלו בתמורה לכסף. סט הכישורים הזה, שווה למעסיק כסף רב, היעוד המרכזי של ייעוץ לראיונות עבודה, הוא הבנת נקודת המוצא הזאת. 

הבנת הצרכים שלך ומציאת תפקיד, שעונה עליהם 

על מנת להתמיד לאורך זמן בתפקיד הבא שלך, לשגשג בו, ולהרגיש תחושה של צמיחה וסיפוק, עליך, כמועמד, לבחון, בעין ביקורתית, האם התנאים המוצעים, הולמים ויכולים להשתלב באורך החיים אליו אתה שואף. באמצעות ייעוץ לראיונות עבודה, אתה מרחיק את עצמך מהסיטואציה, ומצליח לקבל החלטה ממקום מושכל, ופחות ממקום רגשי. 

יש לך זכות לבחור

כמו שהארגון, אליו אתה מתראיין בוחן אותך, כך גם לך יש את הזכות לבחון את הארגון, ולהבין אם לך מתאים לעבוד שם. אנו מציעים, בייעוץ לראיונות עבודה, תפישה חדשנית, שמבקשת ממך לשים את עצמך ואת הצרכים שלך בקדמת הבמה, אנו יודעים, שגם אם תעבור סדרה של ראיונות עבודה, אתה תגיע לתפקיד, שיתאים לך באופן מיטבי. 

"חלון הזהב" שלך 

ברוב המקרים, כאשר תגיע לראיון עבודה, תשב בחלל ציבורי, בעמדת המתנה, ייתכן מאוד, שתהיה בר מזל, ותהיה חשוף לסביבת העבודה, בה אתה מתעתד לבלות בין 8-10 שעות ביום. מדובר בפרק זמן ארוך, שיש בכוחו להשפיע על מערכות היחסים בחיים שלך, ועל המצב האישי שלך. 

בייעוץ לראיונות עבודה, אנו נלמד אותך על אילו נקודות יש לשים דגש, נקודות שרלוונטיות לצרכים שלך. חיבור לארגון - כיצד ליצור את הרושם, שאתה המועמד המושלם לתפקיד. לפני הגעה לראיון עבודה, עליך ללמוד על הארגון כל פרט, שניתן, זאת כמובן ניתן לבצע בגוגל. אם מדובר בחברה ציבורית, תוכל להתרשם מההישגים וממצבה הכלכלי באמצעות אתר הבורסה, ככל שתגיע עם מידע מקדים רחב יותר, ותפגין בקיעות בתחום ההתמחות של החברה, כך תשפר את סיכוייך להתקבל לתפקיד.

כיצד להשיג יותר במשא ומתן הוגן כלפיך 

ארגונים יכולים להעניק תנאים סוציאליים טובים, ימי חופשות מרובים, הפרשות גבוהות לפנסיה ולקרן השתלמות, רכב, טלפון, מחשב נייד, השאלה, מה נכון ומתאים לך, באמצעות ייעוץ לראיונות עבודה, אנו נמקד אותך בניהול משא ומתן, כדי להתאים את הזכויות הנלוות לתפקיד כמו כפפה ליד שלך.