הצעות עבודה לבכירים

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

אך אם אפשר לציין משרות אליהן אף קשה יותר להגיע, הן דווקא משרות הבכירים.

בניגוד להצעות העבודה לעובדים מן השורה שאף על פי שקשה מאוד עבורם למצוא את העבודה הרלוונטית, עדיין ניתן לראות הצעות לא מעטות, הצעות עבודה לבכירים הן כאלה אותן כמעט ולא ניתן לראות ולכן, גם כאשר כבר אפשר למצוא עבודה כזאת, יהיה קשה מאוד להתקבל אליה. יחד עם זאת, הדבר שאינו שונה בהצעות העבודה עבור העובדים הבכירים לבין ההצעות של העובדים הזוטרים יותר, הוא הגיוון.

מצד אחד, תוכלו למצוא משרת מנהל עסקי של חברת מובייל או חברת פיתוח עסקי, שבמסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי על עשרות עובדים ועל קשרים בינלאומיים שיש בין החברה לבין חברות אחרות מחו"ל. מצד שני, יהיה אפשר בקלות גם להבחין במנהל מערכות ממוחשבות שתחתיו כמעט ולא יהיו עובדים אבל הוא יהיה חייב להגיב במהירות ובזמן המתאים לכל תקלה מערכתית שעשויה לקרות.

מהו השוני בקובץ קורות החיים אותם נשלח

בין אם אתם מעוניינים להתמנות לתפקיד המנהל העסקי, בין אם לתפקיד מנהל מערכות ממוחשבות ובין אם לכל תפקיד מנהלתי אחר, ברור שקורות החיים שלכם לא יהיה זהים כלל וכלל לקורות החיים של העובדים הזוטרים יותר.

עבור הצעות עבודה לבכירים יש לשלוח קורות חיים שונים לחלוטין מאלו שמתקבלים עבור הצעות עבודה רגילות ולכן יש לשפץ את קובץ קורות החיים עוד בטרם שולחים אותם עבור המשרה הראשונה.

כמובן שהמלל החשוב ביותר יהיה זה בו תכתבו את הניסיון התעסוקתי שלכם. אך בעוד עבור הצעות עבודה סטנדרטיות יש למלא כמה שיותר שורות ולפרוט כמעט את כל המשרות בהן עבדתם במהלך חייכם, עבור הצעות לעבודה ברמה בכירה יותר יש לצמצם את המשרות הלא רלוונטיות ולהדגיש את אלו שכן. כך למשל, משרות בהן החזקתם בתפקידים בכירים ובתפקידים מנהלתיים, גם אם מדובר בניהול של עסקים קטנים, יש לציין בהרחבה בעוד העובדה שעבדתם במרכול בזמן התיכון או עבדתם בעבודה מועדפת לאחר הצבע, הרבה פחות רלוונטית.

הוספת כישורים נוספים

גם השורה האחרונה בה פורטים את הכישורים המיוחדים בהם אתם מחזיקים הופכת להיות שורה רלוונטית. העובדה שאתם שולטים בשתי שפות ובמספר תוכנות מחשב חשובה, אך לא זו שתביא לכם את העבודה. לכן, כל מה שרכשתם במסגרת העבודות השונות בהן עבדתם חשוב שיעלו על הדף, בין אם מדובר בשפות נוספות, בין אם מדובר בתוכנות נוספות ובין אם מדובר בכישורים נוספים שיהיו חשובים לעבודה אליה אתם מעוניינים להתמיין.

הצעות עבודה לבכירים