מאמנת אישית לחיים

לקוחות ממליציםיצירת קשרטלפון

אימון אישי, הינו תהליך מאתגר שיכול להפוך לחוויה לכל אדם.

מטרת האימון האישי, למעשה לפקוח את עיניו של המטופל ולהראות לו כיצד ניתן להגשים חלומות ולהתגבר על כל מכשול בחיים. בתחום האימון האישי, ניתן לראות מגוון רב של תחומים, החל מאימון לקריירה, אימון לזוגיות, יציאה ממצב "תקיעות" בחיים, מציאת זוגיות, אימון להתמודדות עם קשיים ולחצים ולמעשה בכל תחום בו אדם מרגיש קושי וצורך בהכוונה על ידי בעל מקצוע.

אימון אישי לחיים

חשוב לציין כי אימון אישי לחיים, הינו תחום פופולרי שתפס תאוצה רבה בשנים האחרונות וזאת הודות לטיפול הקצר והממוקד מאמנת אישית לחיים מקנה את הכלים על מנת שנוכל לדעת איך להשתמש בהם בחיי היום יום או בעולם העסקים לכן אימון אישי לחיים יכול לכוון אותך למטרות שלא האמנת שתגיע אליהם ואת האומץ לשנות את ההרגלים הקבועים, ללא צורך בטיפול ארוך טווח כמו טיפולים פסיכולוגיים. למעשה ההבדל בין טיפולים פסיכולוגים לבין אימון אישי, הוא – המיקוד בהווה ובעתיד ללא נגיעות בעבר של המטופל. לעומת זאת, טיפול פסיכולוגי, הוא ארוך יותר ומתמקד בעבר של המטופל ומיועד לפתור בעיות שנוצרו עקב עברו.

כיצד אימן אישי משפיע על חיי המטופל?

בתהליך אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בוחנת יחד עם המטופל את ההרגלים הבסיסיים ביותר המעצבים את חייו. מבחינה זאת, המאמנת מציגה למטופל בעזרת הכוונה מלאה את כלל המוקשים והכשלים השונים בהם הוא נתקל ביום יום ומנסה לסייע לו להתגבר על מכשולים אלו על מנת להשיג את מטרותיו ושאיפותיו בחיים. ניקח לדוגמא – אישה המתקשה למצוא זוגיות מזה שנים רבות, לעיתים אינה יודעת על מה ולמה היא מוצאת את עצמה שוב ושוב נכשלת, כך שמאמנת אישית תוכל להציג לה את כשליה ואת הדרך הנכונה ומכאן היא תוכל לצאת לדרך חדשה.

חשוב לציין

ההתוודעות לכבלים ולכשלים הכובלים את המטופלים בחייהם, הם אלה שיכולים לסייע לאותו מטופל לפרוץ דרך קדימה, אך לא תמיד אותו מטופל רואה אותם ולרוב דיי בהצבת מראה המשקפת לו את כשליו ואת התנהלותו בכדי להבין את הכשל ולנסות להתגבר עליו במגוון רב של דרכים. למעשה, לאחר אימון אישי או בעקבותיו, המטופל זוכה לראות את חייו במשקפיים חדשים אשר מאפשרים לו להתבונן על חייו במבט חדשני ומרענן. בזכות הבחנה זאת וצפייה במבט חדש על החיים, קל יותר לנתב את חייו לאפיקים יעילים התואמים את שאיפותיו וחלומותיו.

אנחנו במכון ישראלי נשמח לעזור לכם בייעוץ ועדכון קובץ קורות חיים לסטודנטים, למידע נוסף השאירו פרטים באתר ונציגנו ישמחו להעניק לכם מידע נוסף

מאמנת אישית לחיים